Usměvavá mladá žena s tmavými vlasy v červeném tričku ukazuje svaly

O Canestenu

Canesten Gyn chce pomáhat ženám po celém světě od nepohodlí způsobeného kvasinkami v intimních partiích, protože věří, že by vám nic nemělo bránit žít svůj život tak, jak si přejete – pohodlně a sebejistě.

Proto jsme se zavázali vám pomoci účinnými, vědecky podloženými a inovativními řešeními a přesvědčivými znalostmi: abyste měli kontrolu nad svým intimním zdravím, měli o starost méně a víc času na věci, na kterých vám záleží.

Chemická struktura klotrimazolu

Věda je v naší DNA

Jsme odborníky na plísně již od šedesátých let, kdy výzkumník společnosti Bayer, profesor Karl Heinz Büchel, dosáhl průlomu vývojem klotrimazolu, účinného antimykotika. O několik let později byl klotrimazol registrován v Německu a uveden na trh pod značkou Canesten. Byli jsme první společností, která vytvořila původní produkt s klotrimazolem, který je nejen účinný v léčbě plísňových infekcí, ale také řeší jejich hlavní příčinu. Poté jsme vytvořili nové formáty produktů, abychom mohli dodávat tuto účinnou látku v různých podobách. To tak, aby si každý mohl najít produkt, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám.
K dnešnímu dni jsme provedli řadu klinických studií a používáme různé metody, abychom zajistili, že naše produkty jsou bezpečné a účinné. Náš příběh zde však nekončí.

Neustále vylepšujeme a navrhujeme ve své třídě nejlepší řešení, která fungují

Posláním Canestenu Gyn je poskytnout vám pohodlí a sebevědomí, a to znamená, že velká část toho, co děláme, závisí na vaší důvěře v nás. S využitím našich mezinárodních vědeckých poznatků, které jsme nasbírali za více než 40 let praxe, výzkumu a klinických odborných znalostí neúnavně pokračujeme ve vývoji a poskytování nejlepších řešení ve své třídě, která vám pomohou onemocnění diagnostikovat, léčit a také jim předcházet. I nyní se neustále snažíme naše výrobky vylepšovat, protože jsme odhodláni je zdokonalovat s každým novým vědeckým objevem – myslíme si, že to je něco, na co by byl profesor Büchel a jeho původní tým průkopníků hrdý.
Věříme, že to z nás dělá světovou značku přípravků pro léčbu kvasinkové infekce číslo jedna.