O Canestenu

Canesten Gyn chce pomáhat ženám po celém světě od nepohodlí způsobeného kvasinkami v intimních partiích, protože věří, že by vám nic nemělo bránit žít svůj život tak, jak si přejete – pohodlně a sebejistě.

Usměvavá mladá žena s tmavými vlasy v červeném tričku ukazuje svaly

Proto jsme se zavázali vám pomoci účinnými, vědecky podloženými a inovativními řešeními a přesvědčivými znalostmi, abyste měly kontrolu nad svým intimním zdravím, měly o starost méně a víc času na věci, na kterých vám záleží.

Chemická struktura klotrimazolu

Věda je v naší DNA

Společnost Bayer je odborníkem na plísně již od šedesátých let, kdy výzkumník společnosti Bayer, profesor Karl Heinz Büchel, dosáhl průlomu vývojem klotrimazolu, účinného antimykotika. O několik let později byl klotrimazol registrován v Německu a uveden na trh pod značkou Canesten. Společnost Bayer byla první společností, která vytvořila původní produkt s klotrimazolem, který je nejen účinný v léčbě plísňových infekcí, ale také řeší jejich hlavní příčinu. Poté společnost Bayer vytvořila nové formáty produktů, aby mohla dodávat tuto účinnou látku v různých podobách. To tak, aby si každý mohl najít produkt, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám.
K dnešnímu dni společnost Bayer provedla řadu klinických studií a používá různé metody, aby zajistila, že její produkty jsou bezpečné a účinné. Její příběh zde však nekončí.