Canesten IntimGel pro speciální intimní hygienu

kosmetický přípravek

Canesten IntimGel pro speciální intimní hygienu

kosmetický přípravek

Mycí gel Canesten IntimGel jemně myje a pomáhá zmírnit nepohodlí v citlivé intimní oblasti. Lze ho používat pro jemné mytí a zklidnění pokožky společně s přípravky na léčbu příznaků kvasinkové infekce.

Glycin je známý pro své zklidňující účinky a poskytuje až 12hodinovou úlevu a svěží pocit. Tento mycí gel je speciálně navržen pro intimní hygienu a je dermatologicky a gynekologicky testován.

&

I v době léčby si dopřávejte svěžest a pohodlí

Můžete si být jistá, že vaše intimní zdraví je chráněno.

Smějící se žena ve sprše


Svěží pocit s Canesten IntimGel.

Mladá usměvavá blondýna

Canesten IntimGel - jaké jsou zkušenosti žen?

Testování probíhalo na portálu www.zena-in.cz v 05/21.

 

Intimgel ikona


Už při prvním užití příjemný pocit, žádné pálení (jako u některých mycích gelů). Pokud je opravdu potřeba ulevit při vaginálních obtížích, doporučuji. Za mě jednoznačně spokojenost a splnění očekávání.

Lenka P.

Intimgel ikona


Mycí gel jemně myje a pomáhá zmírnit nepohodlí v intimní oblasti. Má zklidňující účinky a poskytuje dlouhodobou úlevu a svěží pocit. Snadné používání jako běžné mýdlo.

Klára M.

Intimgel ikona


Velikost balení vhodná i na cesty, aplikuje se snadno, v případě mírných potíží myslím, že dokáže i zastavit potíže. Je to bezvadný mycí gel, přes léto se hodí ještě více, budu kupovat pravidelně. Ale ta vůně...to je jediné mínus, na tu se moc zvyknout nedá. Když už, tak bez parfemace, bylo by to lepší.

Hana S.

Intimgel ikona


Canesten IntimGel jsem použila při vaginálních potížích, brala jsem to jako doporučený doplněk léčby. Aplikace je snadná a příjemná, po použití došlo ke zklidnění podráždění. Myslím, že je to vhodný doplněk, protože potíže příjemně zklidní a mytí je příjemné a nepálí. 

Klára K.

Intimgel ikona


Canesten IntimGel mohu doporučit. Je příjemný, nepálí ani nedráždí, je to dobré řešení pro mytí intimních partií při mykóze. 

Linda Z.

Intimgel ikona


Vždy řeším, jaké použít mýdlo, když mám své dny nebo když mě trápí vaginální infekce. Canesten IntimGel musím pochválit, příjemně voní, při použití vůbec nedráždí rozbolavělou pokožku. Po několika použití mi gel pomohl zevní pokožku intimních partií zklidnit. 

Helena P.

Intimgel ikona


Canesten IntimGel zabírá na svědění hned po použití, má velmi jemnou příjemnou vůni.

Monika V.

Intimgel ikona


Canesten Intim gel má příjemnou vůni i konzistenci. I v letních parních dnech se s gelem Canesten cítím komfortně a bez potíží.

Věra O.

Intimgel ikona


Mycí gel Canesten IntimGel mohu vřele doporučit, a to z několika důvodů. Oceňuji praktické balení, které se dobře aplikuje. Výrobek opravdu pomáhá, uleví od svědění a má zklidňující účinky. Po jeho použití jsem měla pocit čistoty a osvěžení.

Lucie S.

Intimgel ikona


IntimGel mě velmi mile překvapil. Stačily pouhé 3 dny mytí gelem a bylo po problémech s pálením a svěděním. Poté jsem opět přešla na běžný intimní gel. Má docela zvláštní aroma, ale nevadilo mi. Konzistence je super, a i když je to malé balení, vydrží jistě dlouho.

Veronika Š.

Intimgel ikona


Příjemná, nevtíravá vůně, šikovné malé balení, skvělé třeba i na cesty, po použití se cítím osvěžená, čistá, používám také při holení a podráždění kůže je menší. Rozhodně je tento výrobek příjemnější, než ostatní intimní gely, které mi přijdou až moc ,,drogerkové“. Spolu s ostatními přípravky na léčbu mykózy myslím, že skvělá kombinace, léčbu samotnou ale nenahradí samozřejmě. Na léto ideální.

Hana Z.

Intimgel ikona


Už dlouho se mi nepodařilo doslova kápnout na vhodný intimní gel. Kupodivu opravdu rychle odstraňuje potíže, takže konečně pro nás ženy výhra. Příjemná vůně, jen na mě trochu řidší, ale to je pouze můj pocit.

Jindřiška L.

Intimgel ikona


Intimní gely používám již dlouhodobě, vyzkoušela jsem již několik značek a IntimGel od Canesten je opravdu super, příjemně voní, není to taková ta přehnaná vůně, ale jemná a svěží vůně. Za mě by mohl být hustší, ale to je jen věc názoru...

 

 


...Účinky používání jsou znát po několika použitích, intimní partie jsou zklidněné, ideální pro použití při intimních potížích, odstraňuje svědění, pálení a je cenově přijatelný. Za mě mohu doporučit a určitě budu pravidelně kupovat a používat. Děkuji za možnost vyzkoušení.

Daniela L.

Intimgel ikona


Intimní gel hodně pění a snadno se nanáší, má příjemnou konzistenci. Vůně je neutrální, nevtíravá. Po použití jsem na pár hodin zaznamenala lepší pocit v intimní oblasti, v porovnání s ostatními gely pro intimní hygienu byl ovšem účinek a pocit úlevy srovnatelný. Celkově za sebe mám pocit, že nenadchne ani neurazí.

Anna S.