Užitečné odkazy

Aspirin – účinná úleva od horečky, bolesti a zánětu. Snížení teploty během nachlazení a chřipky.

Bepanthen Care Mast – spolehlivá ochrana dětského zadečku a šetrná péče
Bepanthen EXTRA Mast – extra ochrana dětského zadečku zejména pro prvních 12 měsíců života
Bepanthen Sensiderm krém – na projevy ekzému
Bepanthen Plus – dezinfikuje a hojí drobná řezná poranění, odřeniny a škrábnutí
Bepanthen Krém – na drobné popáleniny

Canespor – zdravé nehty a kůže bez mykózy

Iberogast – úleva od trávicích obtíží

RENNIE – rychlá a bezpečná úleva od pálení žáhy a zažívacích potíží

Saridon – zmírní bolest až na několik hodin

Skinoren – účinný léčivý přípravek proti akné

Supradyn CoQ10 Energy – doplňuje vitaminy a minerální látky, které vaše tělo potřebuje


Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Aspirin, Aspirin 500 mg obalené tablety, Aspirin C a Aspirin C Forte šumivé tablety jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití. Aspirin a Aspirin 500 mg obalené tablety obsahují kyselinu acetylsalicylovou.

Bepanthen a Bepanthen Plus jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku dexpanthenol, Bepanthen Plus obsahuje navíc dezinfekční látku chlorhexidin.
Bepanthen Sensiderm je zdravotnický prostředek.
Bepanthen Care Mast a Bepanthen EXTRA Mast jsou kosmetické přípravky.

Canespor 1x denně krém, Canespor 1x denně roztok a Canespor 1x denně sada na nehty jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku bifonazol.

Iberogast je volně prodejný léčivý přípravek k vnitřnímu užití.

RENNIE a RENNIE SPEARMINT BEZ CUKRU jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití.

Saridon je léčivý přípravek k vnitřnímu užití.

Skinoren krém je léčivý přípravek k vnějšímu použití a obsahuje léčivou látku kyselinu azelaovou.

Supradyn CoQ10 energy je doplněk stravy. Nezapomeňte dbát na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nahoru

ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.

Přípravky Canesten GYN 1 den, Canesten GYN 6 dní a vaginální tableta přípravku Canesten GYN Combi Pack jsou léčivé přípravky k vaginálnímu použití. Krém přípravku Canesten GYN Combi Pack je léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku clotrimazolum. Canesten Intim Gel je kosmetický přípravek a nenahrazuje léčbu.

Užitečné odkazy

L.CZ.MKT.CC.08.2017.1125